Danas je momčad UFA-e na domaćem terenu ugostila tim Kubana za kojeg nastupa naš stoper Toni Šunjić.

Igrala se utakmica 25. kola ruske Premijer lige u kojoj je Šunjićev Kuban tražio pobjedu kako bi prekinuo seriju loših rezultata.

Ipak, domaći su u 25. minuti poveli sa 1:0, a početkom drugog poluvremena bh. internacionalac Haris Handžić je promašio penal i propustio udvostručiti prednost.

Kazna je uslijedila u 62. minuti kada je Ignatyev poravnao na 1:1, a zatim Balde deset minuta prije kraja utakmice doveo tim Kubana do preokreta.

U 89. minuti meča dosuđen je novi penal za domaće, a ovoga puta precizan egzekutor je bio Marcinho.

Uzbudljivosti nije bilo kraja pa je tako Alikin u drugoj minuti sudijske nadoknade postigao gol za pobjedu domaće momčadi.

Bh. reprezentativac Toni Šunjić je odigrao svih 90 minuta u ovom susretu.