Željezničar je na Grbavici remizirao sa Slobodom (1:1).

Od prve minute za domaćine zaigrali su naši mladi reprezentativci Memija, Bajić, Hadžiahmetović i Beganović, kao i povremeni “A” reprezentativac Kvesić.

Već u 13. minuti Riad Bajić asistira Zoranu Kokotu za 1:0.

Na početku drugog poluvremena Sloboda izvodi aut, nakon kojeg ubrzo lopta ide do Zajka Zebe koji sasvim slobodan od Željinih čuvara volej udarcem matira Antolovića za konačnih 1:1.

Naš juniorski reprezentativac Beganović u 55. minuti naivno igra rukom i dobiva drugi žuti karton. Prije toga je nesmotrenim prekršajem prvi put dobio javnu opomenu. Po njegovom crvenom kartonu u igru ulazi Damir Sadiković koji mijenja Hadžiahmetovića.

Sarajevo je na Otoci savladalo Olimpic sa 0:1.

Na gostujućem terenu, ali samo pred svojom publikom Sarajevo je nakon promjene trenera gostovalo Olimpicu.

Na utakmici na kojoj je prisustvovao Zvjezdan Misimović jedini gol pao je u petoj minuti susreta kada pogađa Benko.

Za Sarajevo je nastupio “A” reprezentativac Cimirot, kao i omladinski reprezentativac Radovac.