Željezničar je danas u prvom meču 22. kola Premijer lige BiH savladao Vitez sa 1:4.

Trinaesti ovosezonski trijumf Želje došao je u režiji reprezentativaca Bosne i Hercegovine u njegovim redovima.

U prvoj minuti naš “A” reprezentativac Riad Bajić asistira mladom reprezentativcu Kerimu Memiji za 1:0.

Već u prvoj minuti utakmice gosti sa Grbavice došli su u vodstvo. Bajić je odlično proigrao Memiju koji rutinski matira golmana Škorića.

Naš U19 reprezentativac Dženis Beganović pogađa za 2:0. Šansi je prethodila velika šansa Bajića, koji već u 37. minuti povećava na 3:0 na asistenciju, također U19 reprezentativca, Hadžiahmetovića.

Riad Bajić ponovo je siguran kada u sudijskoj nadoknadi postavlja konačnih 1:4.

Ukupno je za Željezničar danas igralo pet reprezentativaca. Bajić je “A” i “U21” reprezentativac, Sadiković “U21”, Memija “U21” i “U19” reprezentativac, a Hadžiahmetović, Beganović igraju za “U19” reprezentaciju.

Igrači Željezničara pobjedu protiv Viteza posvetili su ubijenom navijaču Mirzi Raščiću.