Hertha izgubila na gostovanju kod Ostersunda, Lazio siguran protiv Waregema

Večeras su od 19 časova igrani susreti drugog kola Europa lige u grupama G, H, I, J, K i L.

Nastupila su i tri bh. internacionalca, od kojih su dvojica imala razloga za slavlje.

Pored Denija Miloševića (22), koji je bio strijelac u pobjedi Konyaspora nad Guimaraesom (2:1), slavio je Senad Lulić (31) s Laziom i to protiv Waregema s 2:0.

Drugu pobjedu Laziju donijeli su Caicedo i Immobile pogotcima u 18. i 90. minuti.

Lulić je susret počeo s klupe, a ušao je u 79. minuti.

Unatoč maksimalnom učinku, njegov tim je zbog nešto lošije gol razlike drugi u grupi K iza Nice.

Vedad Ibišević (33) odigrao je cijeli meč u porazu Herthe na gostovanju kod Ostersunda.

Za slavlje Ostersunda s bijele tačke u 23. minuti pogodio je Nouri.

Ibišević je imao jednu sjajnu šansu u 13. minuti, a 64. je zbog prekršaja zaradio žuti karton.

Hertha poslije dva odigrana meča u grupi J ima jedan bod i nalazi se na trećoj poziciji.