Juventus deklasirao Torino u derbiju šestog kola italijanske Serije A

Juventus je večeras u gradskom derbiju savladao Torino rezultatom 4:0, a u glavnoj ulozi bio je naš Miralem Pjanić.

Pjanić je u 16. minuti asistirao Dybali, koji pogađa za vodstvo Juvea od 1:0.

Gosti su od 24. minute igrali sa igračem manje, jer je Baseli brutalno faulirao Pjanića i zaradio direktan crveni karton.

Zanimljivo da se gostujući trener Siniša Mihajlović žalio sudijama zbog isključenja svog igrača.

Pet minuta prije kraja prvog poluvremena na semaforu je stajalo 2:0 zahvaljujući sjajnom golu Pjanića.

Alex Sandro u 57. minuti postiže treći pogodak za Juventus nakon još jedne asistencije Miralema, a konačnih 4:0 postavlja Dybala u 90. minuti.

Pjanić je odigrao kompletan susret za Juventus, koji nakon šest odigranih kola zauzima drugo mjesto sa maksimalnih 18 bodova.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.