Luliću pripao međusobni duel protiv Zukanovića

Lazio je slavio na gostovanju kod Genoe s 2:3 u posljednjem susretu četvrtog kola talijanske Serie A.

Bio je to međusobni duel bh. reprezentativaca Ervina Zukanovića (30) i Senada Lulića (31), koji su zaigrali od prve minute za svoje momčadi i na terenu proveli cijeli meč.

Zukanoviću je večerašnji meč bio prvi u dresu Genoe, u koju je došao proteklog ljeta na posudbu iz Rome, a obilježio ga je asistencijom.

Krenut ćemo redom. Lazio je poveo golom Bastosa u 13., a izjednačio je Pellegri u 57. minuti.

Immobile u 70. donosi novu prednost gostima, a svega tri minuta kasnije Pellegri poslije prelijepog dodavanja Zukanovića svojim drugim golom ponovo poravnava rezultat.

Lazio na kraju ipak stiže do punog plijena i to zaslugom defanzivca domaćeg tima Pellegrija, koji pravi veliku grešku i poklanja gol Immobileu.

Poslije ove pobjede Lazio je četvrti i ima deset bodova, dok je Genoa na 16. mjestu s jednim osvojenim bodom.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.