Celtic primio pet golova od PSG-a

Celtic bh. reprezentativnog stopera Joze Šimunovića (22) teško je poražen u prvom kolu grupe “B” od Paris Saint-Germaina s 0:5.

Gosti su imali tri gola prednosti već na poluvremenu, a pogađali su Neymar (19’), Mbappe (34’) i Cavani (40’ p).

Treći pogodak Parižana postignut je iz jedanaesterca, koji je skrivio Šimunović, za što je zaradio i javnu opomenu.

U drugom poluvremenu domaćin je primio još dva gola, a strijelci su bili Lustig (83’ a.g.) i Cavani (85’).

Šimunović je na terenu proveo cijeli meč.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.