Prvi nastup ove sezone za bh. veznjaka

Rennes je sinoć priredio iznenađenje kola u francuskoj Ligue 1, slavivši ka gost protiv Marseillea s 1:3.

Već nakon deset minuta igre bilo je 0:2, a strijelci su bili Khazri (2’) i Bourigeaud (10’).

Bourigeaudu je kod gola asistirao bh. reprezentativni veznjak Sanjin Prcić (23), koji je zaigrao prvi put ove sezone nakon oporavka od povrede.

Na terenu je proveo svih 90 minuta.

Gnagnon je u 70. minuti riješio sve dileme oko pobjednika, da bi poraz domaćina ublažio Sanson u 87. minuti.

Mogli su gosti i do ubjedljivije pobjede, ali Mubele u sudijskoj nadoknadi nije iskoristio najstrožiju kaznu.

Rennes poslije pet odigranih kola ima pet bodova i zauzima 15. poziciju.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.