Odigrana posljednja tri meča petog kola

U Premijer ligi Bosne i Hercegovine večeras su odigrana posljednja tri meča petog kola.

Aktuelni prvak Zrinjski gostovao je Slobodi i slavio sigurnu pobjedu rezultatom 0:2.

Do nje je s dva prekrasna pogotka u 27. i 59. minuti odveo Filipović.

Široki Brijeg je na Pecari savladao Mladost iz Doboj-Kaknja s 3:1, nanijevši joj prvi ovosezonski poraz.

Tim Edisa Mulalića je imao vodstvo od 31. minute zahvaljući Regoji, ali je potom uslijedio preokret domaćina u režiji Jurića (45’) i Ćorića (60’, 90’).

Treba reći i da je Mladost susret okončala s igračem manje, jer je u 86. minuti isključen strijelac Regoje.

Borac je u preostalom susretu s minimalnih 1:0 bio bolji od Viteza, a pobjedu mu je donio Galešić iz jedanaesterca u 4. minuti.

Rezultati by SofaScore

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.