Bh. reprezentativni stoper zamijenjen u 52. minuti

U prvom susretu play-offa Lige šampiona, Hoffenheim je na domaćem terenu poražen od Liverpoola s 1:2.

Tim našeg Ermina Bičakčić (27) imao je priliku doći u vodstvo već u 12. minuti, kada najstrožiju kaznu nije iskoristio Kramarić.

Bičakčić u 34. minuti pravi grub prekršaj nad Maneom na nekih 25 metara od gola i dobija žuti karton, a iz slobodnog udarca za vodstvo Liverpoola pogađa Alexander-Arnold.

Nordtveit, koji je u 52. minuti na terenu zamijenio Bičakčića, autogolom u 74. minuti udvostručuje prednost gostiju, ali se iskupljuje asistencijom Ujahu u 87. za konačnih 1:2.

Revanš je na rasporedu za osam dana.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.