Džeko ušao s klupe i asistirao Strootmanu

Roma je danas u prijateljskom susretu kao gost teško poražena od Celte Vigo s 1:4.

Sva četiri pogotka tim Eusebija Di Francesca primio je u prvom poluvremenu, kada su za špansku momčad pogađali Aspas (16’ p, 41’) i Sisto (22’, 27’).

Poraz Rome u 62. minuti ublažio je Strootman, koji je pogodio na asistenciju bh. reprezentativnog kapitena Edina Džeke (31).

Džeko je današnji susret počeo s klupe i priliku za igru dobio je na početku drugog poluvremena.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.