Maribor golom Tavaresa savladao Hafnarfjordur

Ekipa Maribora sinoć je na domaćem terenu u susretu trećeg pretkola kvalifikacija za Ligu šampiona pobijedila islandski Hafnarfjordur rezultatom 1:0.

Bh. napadač Jasmin Mešanović zaigrao je od prve minute za Maribor, a velika zvijezda slovenačkog fudbala Luka Zahovič počeo je utakmicu s klupe za rezervne igrače.

Gosti sa Islanda su dobro parirali favoriziranom Mariboru te se na poluvrijeme otišlo s rezultatom 0:0.

Ipak, trenutak odluke se dogodio u 54. minuti, kada je brazilski internacionalac Tavares postigao pobjedonosni pogodak za Maribor.

Mešanović je igrao do 79. minute, a umjesto njega je u igru ušao Luka Zahovič.

Revanš meč igra se naredne srijede na Islandu.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.