Aberdeen slavio s 0:2

Široki Brijeg nije uspio odbraniti odličnih 1:1 iz Aberdeena i plasirati se u treće pretkolo Europa lige.

Gosti iz Škotske su slavili na Pecari s 0:2, a oba pogotka postigli su u završnici susreta, tačnije u 72. i 78. minuti preko Stewarta i Mackay-Stevena.

Širokobriježani su u prvom poluvremenu vrlo dobro parirali protivniku, koji je u drugom dijelu bacio sve karte u napad i stigao do željene pobjede.

Mogla je ta pobjeda na kraju biti znatno ubjedljivija, ali su se nogometaši Aberdeena propisno ispromašivali.

Imao je i Široki neke svoje šanse, a najbolju je kod rezultata 0:0 propustio Krstanović.

Aberdeena u trećem pretkolu očekuje duel s Apollonom.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.