Medunjanin postigao drugi ovosezonski pogodak za Philadelphiju

Fudbaleri Philadelphije su sinoć u susretu MLS-a na svom terenu savladali Colorado sa 2:1, a novi gol postigao je naš Haris Medunjanin.

Gosti su prvi poveli, kada je Clavert u 15. minuti pogodio za 0:1.

Promjene rezultata nije bilo sve do 67. minute, a onda je Sapong iz penala izjednačio na 1:1.

Najljepši trenutak utakmice dogodio se u 75. minuti.

Dosuđen je slobodan udarac za domaće, koji je maestralno u gol pretvorio Haris Medunjanin za trijumf Philadelphije od 2:1.

Harisu je odigrao svih 90 minuta za Philadelphiju i ovo mu je bio drugi gol ove sezone.