Juventus ima veliku prednost na poluvremenu

Juventus na poluvremenu prve utakmice četvrtfinala Lige šampiona ima prednost od 2:0.

Strijelac oba pogotka bio je Dybala, pogodivši u 7. i 22. minuti.

Prije prvog pogotka bh. reprezentativac Miralem Pjanić sjajno je uposlio Higuaina, koji je pucao u Ter Stegena.

Higuain je imao sjajnu priliku i u 43. minuti, ali je opet intervenisao gostujući golman.

Pjanić je započeo meč od prve minute i odigrao je odlično prvo poluvrijeme, prvenstveno u defanzivi.

Imalu su i gosti svoje šanse, a najbolju je propustio Iniesta, kada mu je fantastično odbranio Buffon.