Asistencija Medunjanin u duelu Philadelphije i Portlanda

U susretu šestog kola američke fudbalske lige, Philadelpia je na svom terenu izgubila od Portlanda sa 1:3.

Domaći su prvi stigli do vodstva u 26. minuti.

Povremeni bh. reprezentativac Haris Medunjanin je centrirao iz kornera, a Marquez pogodio za 1:0.

Ipak, šest minuta kasnije golom Nagbea, Portland je uspio da izjednači.

Do kraja utakmice, gosti iz Portlanda su pogocima Millera iz 66.  i Adija iz 88. minute (penal) stigli do prekoreta i trijumfa od 1:3.

Haris Medunjanin je odigrao cijeli meč za Philadelphiju te pored asistencije zaradio i žuti karton u 45. minuti.