Krupa i Radnik podijelili bodove u susretu drugog kola Lige za prvaka

Krupa i Radnik danas su igrali susret drugog kola Lige za prvaka, u kojem nije bilo pobjednika.

Završilo je 1:1, a meč je obilježila velika greška mladog golmana gostiju Sameda Hodžića (17).

Hodžić je kao treći golman dobio priliku nakon suspenzije Mladena Lučića i povrede Senedina Oštrakovića, ali se u svom premijerligaškom debiju nije proslavio.

Igrala se 57. minuta, kada je Hodžić, u namjeri da prevari Miljana Ljubenovića, izgubio loptu i poklonio vodstvo domaćinu.

Hodžić nije mogao sakriti suze, a saigrači su ga pokušali utješiti.

Na njegovu sreću, Radnik je do kraja uspio doći do do poravnanja i osvojiti bod zahvaljujući golu Đurića iz 75. minute.