Fudbalski klub Sarajevo gostovao je danas u Visokom ekipi NK Bosna u sklopu priprema za nastavak Premijer Lige.

Za goste koje sa klupe vodi bivši bh. selektor Meho Kodro  prvo poluvrijeme su odigrali naš “A” reprezentativac Cimirot, te mladi Zmajevi Duljević i Radovac, kao i nekadašnji reprezentativci Alispahić i Bilbija.

Domaćini predvođeni trenerom Emirom Karahmetom, koji je ranije spominjan kao kandidat za selektora omladinskih selekcija BiH, poveli su u trećoj minuti drugog poluvremena preko Hodžića, a njihova strpljiva i izuzetno dobro organizovana igra nagrađena je i u 70. minuti kada povećavaju na 2:0 preko Čive.

Konačnih 2:1 postavio je Bojan Puzigaća golom sa bijele tačke u 75. minuti.

Crnu mrlju na ovu lijepu fudbalsku predstavu bacila su dva gledatelja sa primitivnim ispadima fizičkog napada na pomoćnog sudiju u posljednjim minutama utakmice.