Pretposljednji meč 22. kola francuskog Le Championata odigrali su Rennes i Caen, a gosti su napravili iznenađenje i pobijedili rezultatom 1:4.

Caen je poveo već u četvrtoj minuti golom Privata, ali desetak minuta kasnije Bruls je izjednačio rezultat.

Gosti su ponovo došli do vodstva u 50.minuti preko Nangisa, a Rennes je imao dvije dobre prilike za novo izjednačenje.

Prvo je naš reprezentativac Sanjin Prcić u 78. minuti šutirao sa dvadesetak metara, ali lopta je otišla pored lijeve stative golmana Vercoutrea, da bi u 84. minuti Hosiner pogodio prečku.

Do kraja susreta Caen je kaznio promašaje domaćih, te golovima Fereta u 85. i Da Silve u 89. minuti došao do ubjedljive pobjede od 1:4.

Sanjin Prcić odigrao je svih 90 minuta za Rennes i bio ponajbolji pojedinac u svom timu.

Također, Prcić je i ovaj susret bio zadužen za izvođenje svih prekida u Rennesu.

Rennes se nakon ovog poraza nalazi na desetom mjestu sa 30 bodova, dok je Caen na 18. poziciji sa devet bodova manje.