Maestralna partija Hodžića u trijumfu Dinama nad Istrom

Zagrebački Dinamo je danas u okviru 25. kola hrvatskog šampionata deklasirao Istru u gostima sa 3:0, a naš reprezentativac Armin Hodžić odigrao je fenomenalno postigavši dva gola i upisavši jednu asistenciju.

Dinamo je poveo u 18. minuti, kada je Soudani pogodio nakon asistencije Hodžića.

Hodžić je u 52. minuti majstorski matirao domaćeg golmana i udvostručio prednost za Dinamo, da bi naš reprezentativac u 93. minuti krunisao fantastičnu partiju i upisao se po drugi put danas u strijelce za konačnih 0:3.

Armin Hodžić je odigrao svih 90 minuta za Dinamo i trenutno je na brojci od 10 golova u hrvatskom šampionatu.

Zanimljivo da je Hodžić u posljednjih sedam utakmica postigao čak 12 pogodaka za zagrebačku momčad.

Drugi bh. reprezentativac Amer Gojak igrao je od 70. minute u timu Dinama, koji je trenutno drugoplasirani sa 61 bodom.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.