Ibišević pogodio u porazu Herthe od Kolna

Ekipa Kolna je u susretu 25. kola njemačke Bundeslige pobijedila Herthu na svom terenu rezultatom 4:2.

Osako je u šestoj minuti doveo Koln u vodstvo, da bi Modeste u 35. minuti udvostručio prednost.

Dvije minute kasnije Modeste postiže novi gol za visokih 3:0 u korist Mainza.

Hertha je u 50. minuti smanjila na 3:1 zahvaljujući našem Vedadu Ibiševiću, koji je bio siguran realizator iz penala.

Zanimljivo da je ovo Ibiševiću bio 50. jubilarni nastup u dresu Herthe u Bundesligi.

Do kraja utakmice, Modeste je u 63. minuti postigao svoj treći gol danas, a konačnih 4:2 postavio je Brooks u 70. minuti.

Ibišević je odigrao kompletan meč za Herthu i trenutno je na brojci od 11 golova u Bundesligi ove sezone.