Štilić postigao prvi ovosezonski gol u dresu Wisle Krakow

Nogometaši Wisle Krakow slavili su u susretu 26. kola poljske Ekstraklase protiv Wisle Plock s 3:2, iako su do 84. minute imali zaostatak od jednog gola.

Tada je na scenu stupio bivši bh. reprezentativac Semir Štilić (29), majstorski pogodivši za poravnanje.

Pobjedu timu iz Krakowa dva minuta kasnije donio je Bartosz.

Domaći su prvobitno poveli preko Brleka u 24. mintu, da bi potom preokret gostiju režirali Krivets (41’) i Piatkowski (72’).

Štilić je priliku za igru dobio u 67. minuti, a u 77. minuti je zaradio i žuti karton.

Wisla Krakow trenutno zauzima šestu poziciju s 37 bodova.